Jóga mezi legínami, zveme vás!

Jógu lze praktikovat kdekoli, stačí podložka a pohodlné oblečení, pak už jen zklidnit dech a zkoncentrovat mysl na přítomnost. Na tělo, na prostor, na tady a teď. Zveme vás na jedno neobvyklé místo, do nového prostoru Kinoko, pár kroků od Strossmayerova náměstí, již 5. srpna!

Klenuté historické stropy, stylové pohyblivé dřevěné stěny a sportovní oblečení. Nově otevřený flagship store Kinoko je nápaditý český projekt, jehož smyslem je nabídnout legíny – zkrátka řečeno – pro každý zadek. Kromě čtyř druhů střihů – určených pro různě zaměřené aktivity – najdete v příjemném showroomu Kinoko také sportovní podprsenky, trička, jógamatky, ale hlavně uvolněnou atmosféru a zázemí pro jógovou praxi. Již od srpna totiž bude probíhat jóga přímo na prodejně Kinoko!

„S lekcemi jógy a nejrůznějšími meditačními nebo tanečními workshopy jsme počítali od první chvíle, proto jsme volili dřevěnou dubovou podlahu, aby se na ní hezky cvičilo. Regály se zbožím, které jsou v prostoru, mají kolečka. To nám umožní během pár minut připravit komorní cvičební sál pro deset zákaznic,“ popisuje nový projekt jeho manažerka Alžběta Václavů, která dodává, že s lekcemi jógy se od samého začátku počítalo.

Konceptu je přizpůsoben i prostor zkušebních kabinek. „Povrch je v nich stejný jako v tělocvičně, nechybí velká zrcadla, žebřiny a meditační polštáře. Zákaznice si tu mohou v klidu zacvičit a vyzkoušet produkty v praxi,“ uvádí Alžběta. Za účelem pořádání pravidelných lekcí, které se budou komunikovat hlavně přes Facebook a GoOut, spojil tým Kinoko své síly s vyhlášeným a nedalekým centrem Jóga Letná.

Lekce odstartují již ve středu 5. srpna od 7:30. Na hatha józe vás rozpohybuje jedna z nejzásadnějších tváří tuzemské jógové scény – Zuzana Klingrová, která provází lekce jógy například i v ájurvédském resortu Svatá Kateřina. Těšit se ale můžete na další skvělá jména, mezi kterými nechybí například Kristina Martanovičová, Nikola Kněžourová, Danča Bacíková nebo Andrea Kepková.

SAVE THE DATE: 5. srpna// 7:30// kinoko.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.