Bio energetické sportovní oblečení The Spirit of OM

Nemám ve zvyku propagovat u nás na webu nějakou značku oblečení, ale tentokrát udělám výjimku. Sportovní oblečení „The Spirit of OM“ už nosím léta a pokaždé když ho oblékám, mám pocit, že mám na sobě něco výjimečného. Nevím, jestli to je placebo efekt nebo je tento materiál skutečně tak vysoce hodnotný. Ručně sbírána bio bavlna z jižní Evropy, žádné chemikálie, žádné zdraví škodící výrobní postupy by toho mohly být důkazem. Ale ne výlučně…

Naprostou raritou jsou rozemleté jemné kameny, které jsou pro ochranu a harmonii zapracovány při výrobě do látky. Např. růžový křemen, turmalín nebo ametyst tak zajišťují větší pohodu a vnitřní harmonii. Růžový křemen se zaměřuje na srdce a pomáhá jej otevírat a láskyplně zvyšovat tok energie v těle. Černý turmalín může chránit svého nositele před negativními vlivy a zároveň může posílit jeho vlastní kreativitu a pozornost. Podle léčitelky Hildegart von Bingen mají drahokamy pozitivní účinek na tělo, mysl a duši, a proto lze textilie „The Spirit of OM“ považovat za ekologické, holistické, energetické, fair a eticky spravedlivé pro přírodu, zvířata a lidi. Veškerá výroba probíhá výhradně v Evropě.

Více najdete zde.

Připravila Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.