Dnes začíná online Raw Summit 2020

Raw Summit je největší německý online kongres o výživě, přirozeném zdraví a nové medicíně. Přes 60 fundovaných přednášejících nabídne v příštích 7 dnech každému, kdo se zajímá o raw stravu (a umí německy), náhled do světa, který se mnohdy řídí jinými pravidly než mainstreamem a klasickou medicínou.

60 průkopníků se podělí o své názory a zkušenosti; každý máme právo a svobodu vybrat si cestu, po které chceme jít. Protože teprve potom začíná naše vlastní cesta.

Rok 2020 je rokem změn. Kdo chce vymýšlet něco nového? Lidé znovuobjevují staré a vrací se postupně k tomu, co bylo po léta či dokonce staletí osvědčené. Naše společnost je dnes – více než kdy jindy – závislá na lidech s hlubokým věděním. Protože oni nám nejen ukazují cestu, ale také to, jak se můžeme stát průkopníky my sami.

Tradiční medicína

Jak Summit probíhá? Přihlaste se bezplatně svoji emailovou adresou a každý den obdržíte video a audio přednášky přes email. Začátek dnes v 18:00!

Těšte se na každodenní inspirace, chutné recepty, doporučení pro zdraví a skvělý čas s podobně smýšlejícími lidmi a přáteli.

Více informací a přihlášky najdete zde.

Připravila Danuše Sieirng

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.