Ájurvédská večeře se přesouvá na podzim 2020

Do poslední chvíle jsme zvažovali všechna pro a proti, avšak nakonec jsme podlehli současné situaci – Ájurvédská večeře plánovaná na 15. června se přesouvá na podzim 2020. O novém datu budeme informovat.

Ájurvéda je nauka o životě, k němuž neoddělitelně patří zdraví, spokojenost a hlavně jistota; té nám dnes však chybí nejvíce. Jaký vliv bude mít korona na další vývoj? Hospodářsky nás ovlivní rozhodnutí a nařízení politiků a ekonomů. Důležitější roli však sehraje náš vlastní přistup, touha opravdu chtít, kreativita a připravenost poprat se s dneškem. Nemluvme o situaci před a po koroně, vždyť všechno je současnost, naše bytí a dění…. všechno plyne, panta rhei.

Čas se kvůli koroně nezastaví a plyne dál. Udělejme z každé situace to nejlepší, co můžeme! A udržme to dobré, co jsme získali, co nejdéle to bude možné.

  1. Při práci získáváme flexibilitu, snažme si ji zachovat.
  2. Nikdy nezapomínejme, jak jsme se všichni těšili, že můžeme aspoň na chvíli vyjít do parku nebo do lesa. Příroda děkuje za zklidnění už teď.
  3. Umělci nacházejí kreativní způsoby a nechávají nás podílet se virtuálně na jejich dílech. To vytváří zvláštní blízkost, rozmanitost a novou inspiraci.
  4. Svět o sobě dává vědět nejen s bad news, ale i s dobrými zprávami a přináší jedinečné zážitky. Poděkování a tleskání při balkonových koncertech zůstane v paměti lidí ještě dlouho.
  5. Jak důležitá je pečovatelská práce si teď uvědomili i ti, kteří jsou zdraví.
  6. Solidarita dostala křídla. Nikdy předtím lidé nenabídli tolik pomoci – ať už při nákupech, procházkách se psem, cestou do lékárny nebo jen skrze pár teplých slov. Jak dlouho budeme držet pohromadě?
  7. Výše, dále, ještě více. Kdo ještě uměl ocenit malé věci? Jak se budeme těšit, až budeme moci konečně zajít na jógu, na roh k našemu „Italovi“ nebo jen říci děkuji prodavačce.
  8. Získali jsme čas pro sebe. Neztraťme ho!

Připravila Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.