Elle The Retreat – víkend u Tagernsee

Takovou koncentraci expertů na zdravý životní styl jen tak na jednom místě nenajdete. Ve dnech 26. – 29. března se koná v hotelu Bachmair Weissach na Tegernsee v Bayernu víkend “Elle The Retreat“, spojený s jógou, přednáškami, workshopy a koncertem.

Jeden z nejznámějších cvičitelů jógy současnosti Dr. Patrick Broome povede hodiny jógy a meditace. K přednášejícím patří i kouč Julian Pfeffer, který zvládnul Matterhorn, žil mezi Indiány a je odborníkem na šamanismus nebo jeden z nejznámějších trumpetistů dnešní doby Markus Stockhausen, který předvede transformaci zvukem.

Dr. Patrick Broome, Foto: YogaEasy

Zakladatel evropské ájurvédy Dr. Ulrich Bauhofer bude mít přednášku, kde představí 10 tipů, jak získat více energie a známý autor a psycholog Jens Corssen poukáže na cestu osobního vývoje.

Dr. Ulrich Bauhofer, Foto: drbauhofer.de

Kromě toho se můžete těšit na setkání s lidmi na stejné vlně.  Tomuto eventu je věnován celý hotel s více než 140 pokoji a rezervace již běží na plné obrátky. Více informací a rezervaci najdete na webu, kde je třeba zadat rezervační kód ELLETHERETREAT.

Foto: Bachmair Weissach Spa & Resort

Připravila: Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.