Yoga retreat v Tyrolsku

Chybí Vám energie a elasticita? O józe jste již slyšeli, ale ještě stále si na ni netroufli? Potom Vám doporučujeme letní Yoga retreat v ájurvédském rezortu Sonnhof v Rakousku.

Procvičte si strukturovaně a opatrně své tělo, cvičte jógu individuálně podle vlastních potřeb a za asistence trenéra. Naučte se základní postoje a pohyby v šesti po sobě jdoucích jógových jednotkách. Na retreatu „Letní jóga v Tyrolsku“ můžete zažít hlubokou regeneraci, obnovit vnitřní rovnováhu, zažít a zvýšit kvalitu života.

Zkušená jogínka Bettina Hartmann z Berlína povede v rezortu od 2. – 5. 7. základní kurz jógy, který se nabízí všem, co se chtějí dozvědět o józe více než si jen prohlížet obrázky v magazínech.  Ve spojení s ájurvédou má jóga trvalý účinek na prevenci chronických potíží a působí jako elixír mládí. Pohádková kulisa tyrolských Alp vás zve na relaxační procházky, horské túry nebo koupání v nedaleké Thiersee. A ájurvédu přitom můžete vyzkoušet také. Ayurveda Resort Sonnhof v Hinterthiersee je na relaxaci tím nejsprávnějším místem.

O rodinném hotelu, který je držitelem mnoha vyznamenání, jsme již referovali. Další informace o jógových týdnech v Sonnhofu najdete zde.

Připravila Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.