Jíst pouze humra a pít šampaňské?

Od nepaměti peníze řídí svět. Jak se ale na bohatství dívá „normální“ člověk, to zkoumal v reprezentativním průzkumu výzkumný a poradenský institut ‚YouGov‘ u více než 200 000 členů jejich průzkumné online komunity.

Zdá se, že jeden milión eur je pro mnoho lidí natolik zajímavý, že by se vzdali i některých svých požitků. Třetina respondentů (39 %) by se za tyto peníze byla dokonce ochotna zdržet na rok sexu! Čtvrtina (27 %) si umí představit vzdát se na stejnou dobu dobrovolně řidičského průkazu. A 7 % by se dokonce vzdalo tří posledních let života! Mephisto pozdravuje…

Jak by se ale změnil život, kdyby se respondenti opravdu najednou stali milionáři, například výhrou v loterii? Odpověď: Tři čtvrtiny by změnily své stravovací návyky. 30 % by kupovalo více čerstvých a regionálních potravin a vařili doma častěji a zdravěji. Hmm… Musíme na to být milionáři?

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.