Yoga & Special Places: Start NOW

První letošní Yoga & Special Places se blíží a ani tentokrát se s lokací nedrží zpátky. Už 1. února si budete moct v Lobkowiczkém paláci užít všechno, co dnešní jóga nabízí. Kde jinde také odstartovat novou dekádu, než přímo na Pražském hradě?

Pod názvem Start NOW se skrývají workshopy, diskuze a lekce, které se tematicky orientují na novoroční předsevzetí. Pokud se tedy snažíte v letošním roce zlepšit svoje jógové pozice, posílit vnitřní svaly nebo se třeba naučit stojku, důkladně nastudujte line-up, protože si určitě vyberete. S předsevzetími se většinou pojí i snaha o lepší a zdravější životní styl, a tak ani takové lekce v programu nechybí. Přednášky od nutričních specialistů nebo přímo od učitelů jógy budou inspirací i skvělým odrazovým můstkem a detoxikační aromaterapie Daniely Bacíkové zregeneruje vaše tělo i mysl.

Yoga & Special Places je pro všechny zájemce o jógu, takže pokud jste začátečníci nebo máte z veřejných lekcí strach, dejte jim alespoň jednou šanci. Jógu pro začátečníky povede zakladatelka M V M N T flow Adéla Porubská společně s Klárou Pokornou, kterou možná znáte díky jejím YOGAGANG lekcím. Lepších základů se vám tak dostane jen těžko.

Udělejte si na sebe příští sobotu čas a přijďte si zacvičit společně s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu. Kromě zážitku z okouzlujících uměleckých sbírek a velkolepého prostoru si jistě odnesete i něco navíc.

K účasti je potřeba online registrace, kterou společně s line-upem najdete zde.

Text Tereza Vacková, Foto Sára Kaňáková

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.