Hlemýždí síla

Luca Vannucci a jeho rodina z hlemýždí farmy se stará o dva miliony hlemýžďů!

Italská biokosmetika Bio Snail hýčká namáhanou pleť zázračnými přírodními extrakty a hlavní složkou je právě filtrát hlemýždího sekretu. Tento čistě přírodní komponent účinně bojuje proti vráskám i mnoha dalším kožním problémům. Výtažky z hlemýždího slizu jsou namíchány s vzácnými oleji-argonovým či jojobovým, bambuckým máslem, rýžovým škrobem, s výtažky měsíčku lékařského a tím nejkvalitnějším olivovým olejem. Všechny ingredience jsou organického původu a pocházejí z ekologického zemědělství v Itálii.

A co je na hlemýždím slizu tak zázračného? Je přirozeně bohatý na elastin, kolagen, kyselinu mléčnou a glykolovou, ale také na spoustu vitamínů, bílkovin a esenciálních aminokyselin. Pokožku vyživuje, zajišťuje regeneraci a bojuje proti vráskám. Tato mimořádně efektivní kombinace zpomaluje progresivní stárnutí pokožky, tkáně se stávají tonizovanými a pružnějšími. Kromě vrásek dokáže zmírnit také méně viditelné jizvy, skvrny na kůži a popáleniny.

Právě díky výrazně příznivému působení na popáleniny Luca Vannucci uspěl se svými produkty na popáleninových odděleních v nemocnicích, což ho nakonec dovedlo k založení vlastní firmy Bio Snail.  Všechny produkty Bio Snail mají certifikát BIO ECO COSMESI, který uděluje Italský asociace ekologického zemědělství (AIAB) spolu s Institutem pro etickou certifikaci (ICEA) potvrzující, že při extrakci filtrátu hlemýždího sekretu žádné zvíře netrpí. Po odběru slizu jsou hlemýždi jednoduše vráceni zpět do přirozeného prostředí, které jim zajišťuje Vannucciho farma. Zde jsou šneci chováni na otevřeném poli bez použití chemických látek či krmiv. Výsledné produkty navíc neobsahují žádné GMO, parabeny, silikony, přidaná barviva a navíc jsou baleny do obnovitelných obalů a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Produkty jsou u nás nově k dostání na www.damibio.cz

Text Kateřina Černá

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.