Kniha je inspirací pro každého, kdo chce žít zdravě a prožívat dny v radosti

Tělesné bolesti a psychická trápení jsou hlavní náplní v terapeutické klinické praxi fyzioterapeuta Tomáše Rychnovského a psychoterapeuta Milana Studničky.

Jejich letité zkušenosti se rozhodli sepsat do knihy Každá bolest má svou příčinu. Kniha ukazuje souvislost mezi tělesnou bolestí různého typu a tím, co pacienti prožívají ve svém osobním i pracovním životě. Přináší pochopení a souvislosti propojení našeho těla a mysli, zároveň dává konkrétní praktické návody, co v praxi dělat, aby byl člověk zdravý, dokázal žít v radosti a pohodě co nejvíce dní do roka. Autoři se v knize zabývají mimo jiné i pohybovým a psychickým vývojem dětí, jelikož prožitky z dětství silně ovlivňují náš zdravotní i psychický stav v dospělosti. Bolesti zad jsou totiž výsledkem nesprávné svalové koordinace, sedavého stylu života, nesprávného dýchání i cvičení, ale také jsou často výsledkem psychické tíže či tlaku, který na člověka působí. Kniha je inspirací pro každého, kdo chce žít zdravě a prožívat dny v radosti. Zároveň umožňuje pochopit, že se svým stavem je ve většině případů možné něco aktivně udělat. Kniha byla vydána v září pod Albatros Media a seženete ji za 329 Kč.

kazda-bolest-ma-svou-pricinu-rychnovsky-studnicka

Více na: dovychovat.cz

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.