Xmas Yoga & Special Places

Již tuto sobotu 7. prosince proběhne další z akcí Yoga Movement Prague, tentokrát ve vánočním duchu. Již tradičně se můžete těšit na opulentní prostory Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí.

Dům, kde se rozléhala pěvecká sóla například nadané Emy Destinové, pohostí svým nevšedním prostorem všechny příznivce jógy. Tentokrát se bude cvičit ve dvou sálech najednou. V hlavním sále bude v sedm hodin ráno startovat lekce Slow Rise s Míšou Losenickou, kdy se v dynamické plynutí asán, tedy jógových pozic, těla jogínů proberou do nového dne. Následovat budou tématicky zaměřené lekce jako například Movement flow, Detox flow, Dynamic and power, které budou doplněny zajímavými diskuzemi. Proběhne ale i zvuková ceremonie v osvětlení svíček nebo lekce propojená s aromaterapií. Čekají na vás i zajímavé workshopy. Tajemství toho, jak nestárnout nabídne Face Yoga, jak se orientovat v kosmetických produktech prozradí workshop na téma Non toxic cosmetics nebo o tom, co vlastně znamená autenticita pohovoříte s Petrou Albrechtovou.

Celý den bude mít zároveň charitativní podtext. I letos Yoga Movement Prague podpoří organizaci RWTTC, jejímž cílem je zvýšení viditelnosti a povědomí o osobách se speciálními a komplexními potřebami a pomoc s jejich integrací do činností každodenního života. Sbírková tombola odstartuje již tradičně v 18 hodin, tedy před závěrečnou lekcí jógy.

Na Xmas Yoga & Special Places se stále můžete registrovat na info@yogamovement.cz. Cena za celodenní vstupenku je 1250 Kč, když přijdete ve třech, pak každý z vás zaplatí pouze 750 Kč a pokud se chcete zastavit pouze na jednu lekci, pak si připravte 350 Kč.

Yoga & Special Places je projektem jógového studia a Kláry Pokorné. Cílem je propojit zajímavá místa — pro jógu často netradiční — a ukázat tak, že jóga lze cvičit kdekoliv. Velmi často jde o místa, která nejsou běžně otevřená a díky tomu tak můžete objevit skrytá zákoutí s unikátní atmosférou.

Více na: www.yogamovement.cz

Text Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.