Elektrický kartáček pro všechny, kdo řeší své zdraví a udržitelnost

Elektrický kartáček od ION-Sei posouvá zubní hygienu na vyšší úroveň. Japonská společnost Sanyei Corporation poprvé představuje svůj unikátní produkt pečující o ústní dutinu.

Ten má ambice stát se velmi rychle součástí moderního životního stylu. Pro všechny, kdo řeší své zdraví a zároveň si uvědomují udržitelnost svého počínání vznikl elektrický zubní kartáček s patentovanou iontovou technologií, která zamezuje růstu bakterií. Právě ty způsobují zubní kazy. Kartáček je jemný vůči zubům i dásním a je praktickým pomocníkem také při cestování. ION-Sei je totiž velmi lehký a díky USB adaptéru jej můžete kdekoli dobíjet.

ion-sei-udrzitelny-kartacek

Kombinace japonského designu a německé technologie dala vzniknout vysoce efektivnímu a elegantnímu produktu, který oceníte jak po praktické, tak po estetické stránce.

ion-sei-kartacek

Vývojáři vycházeli ze studií bioniky, tedy oboru využívajícího znalost stavby a funkce živých organizmů k řešení technických problémů. Zatímco běžné elektrické zubní kartáčky odstraňují pouze část plaku, iontová technologie snižuje aktivitu enzymů. Jednoduše řečeno zpomaluje růst bakterií a plaků. Tyto elektrony se v ústech šíří přirozeně a to kombinací elektrického náboje, vody a slin. Zubní pasta je v tomto případě nadbytečná.

ion-sei-kartacek-2

ION-Sei můžete pořídit ve dvou barvách na Amazonu nebo ve vybraných obchodech.

www.ion-sei.com

Text Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.