Pijete příliš mnoho kávy nebo vám nedělá dobře? Existuje alternativa

V případě, že pijete příliš mnoho kávy a chtěli byste to omezit nebo vám nedělá dobře kofein či jej z nějakého důvodu aktuálně nemůžete, pak existuje něco, co by vás mohlo zajímat.

Nekáva je alternativou klasické kávy s tím rozdílem, že je vyráběna z obilí. Jde o přírodně bezkofeinové espresso pro celou rodinu, od českého výrobce, který ji připravuje z praženého bio ječmene. Výhodou je, že je plná zdraví prospěšných látek, antioxidantů a navíc existuje také v podobě kapslí do kávovaru.

nekava-alternativy-kavy

Nekáva vychází z populárního nápoje Caffè d’orzo rozšířeného hlavně v jižní Evropě. Takže pokud si budete chtít dát šálek před spaním, pak si s klidným srdcem uvařte Nekávu. Bude spokojena vaše mysl i tělo.

nekava-alternativy-kavy-4

Pro ty, kdo vyráží na zimní ájurvédskou večeři v Černé labuti v pondělí 25. listopadu máme dobrou zprávu! Tým „nekávistů“ se s bezkofeinovou lahůdkou představí právě na této akci, takže o to víc se můžete začít těšit! Vstupenky stále k dispozici zde.

nekava-alternativy-kavy-2

Více o Nekávě na: www.nekava.cz

Text Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.