Proč naše imunita často nezvládá řešit svoje základní úkoly?

A jak jí dodat ty správné instrukce, aby ničila to, co má, a neničila to, co nemá?

O tom se můžete dočíst ve výjimečné knize Marie Vilánkové „Léčba informací“, která je výsledkem jejího dvacetiletého bádání, teorie i praxe v oblasti takzvané informační medicíny. Přiblíží vám všechna tajemství lidského organismu a informace jejich vzájemného působení. Věděli jste, že správné informace dokážou naučit naše buňky správně pracovat, zbavovat se toxinů i patogenních mikroorganismů? Dozvíte se také, proč naše imunita často nezvládá řešit svoje základní úkoly. A jak jí dodat ty správné instrukce, aby ničila to, co má, a neničila to, co nemá…

Vezměte si např. takovou obyčejnou horečku. Jde o velmi důležitou imunitní reakci organismu, který se vypořádává s bacily, a pokud ji zastavíme léky, sice se nám krátkodobě uleví, ale nemoc tím jenom prodloužíme či přechodíme.
„Organismus je řízen podle informací a má nějaký záměr. Pokud chce něčeho dosáhnout a my se mu v tom snažíme zabránit zasáhnutím do jeho řízení, často dojde k tomu, že zvolí alternativní cestu. Potlačíme či odstraníme jeden příznak, třeba poškozování kloubu zánětem, ale nastartovaný degenerativní proces se může přenést do jiné části těla, například na nervový systém,“ říká paní Vilánková.

Nenajdeme-li pravou příčinu, proč imunita zasahuje a ničí vlastní buňky, a nedokážeme-li, aby tělo samo rozhodlo, že tento proces zastaví, nemůžeme mluvit o léčení. Léčení je proces vedoucí k uzdravení.
Knihu lze koupit na eshopu magazínu Šifra:
www.eshop.casopis-sifra.cz/kategorie/knihy

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.