Ájurvédská večeře s přednáškou 25. 11.

Jak si vybrat správného ájurvédského lékaře a resort? To bude tématem příští ájurvédské večeře s přednáškou.

V pondělí 25. listopadu od 17 hodin proběhne v pražské Art & Event Gallery Černá labuť (Na Poříčí 25) již dvanáctá ájurvédská večeře s atraktivní přednáškou. Tentokrát vystoupí Zuzana Zwiebel s tématem: „Jak si vybrat správného ájurvédského lékaře a vhodný resort,“ čímž vyústí náš pravidelný nedělní seriál, kde představuje významné ájurvédské lékaře v Indii.

Večer již tradičně odstartuje několika chodové ájurvédské menu v podání šéfkuchaře Garyho Wrighta. Jeho hostem se tentokrát stane šéfkuchař restaurace a baru Spices hotelu Mandarin Oriental – Stephen Senewiratne, který tvrdí, že inspiraci může najít každý sám v sobě. Těšte se na večer, který vás obklopí ájurvédskou atmosférou ve všech dimenzích. Save your date!

Menu

Welcome drink 
Chai z podzimního šípku a hřejivého kardamomu.
Předkrm speciálního hosta
Dýňové lassi v nečekaném podání.
Předkrm
Křupavé dosa krekry s různými druhy čatní (hruška & kardamom, mango & tamarind, okurka)
Polévka
Z červené řepy s miso a tamarindem.
Hlavní chod
Zimní Ayurvedic bowl s fazolemi Adzuki, rajčaty, skořicí a černým kardamomem. Podávané s kokosovou rýží, bílým zelím a sýrem paneer. Doladěné rajčatovo-zázvorovým čatní a koriandrovo-kokosovou raitou a posypané restovanými ořechy, klíčky a přelité limetkovou šťávou.
Dezert
Brownies se slaným karamelem & hořkou čokoládou s jablkovo-vanilkovým a kokosovým krémem.

Přednáška

Také si stále častěji uvědomujete, že na vaše neduhy, problémy a nemoci má výrazný vliv stav vaší mysli? Že vlastně chcete rozklíčovat příčinu toho, proč vás začalo něco trápit nebo bolet? Stále více lidí dnes přemýšlí nad tím, co mohlo způsobit jejich problém, než aby se promptně a bezmyšlenkovitě hnali za každou cenu do nemocnic pro prášky, které sice nemoc utlumí, ale často neodpoví na otázku, jak vlastně vznikla. Jste také jedni z těch, kterým dává smysl kombinovat západní a východní medicínu a dívat se na problém pod lupou celostní medicíny, protože každá věc má přece své dva úhly pohledu? Někdy narazíme na situaci, na kterou klasický západní léčebný přístup zkrátka nestačí. V takové chvíli někteří z nás hledají pomoc ve východních přístupech, které vykazují prokazatelné výsledky, obzvláště v případě léčení či zmírňování chronických potíží.

Ájurvéda

Ájurvéda je jedním z léčebných přístupů, který má staletími ověřené pozitivní účinky na tělo i duši. Tak zvaná „nauka o životě“ čerpá z moudrosti našich předků a všemocné přírody, která dokáže najít medicínu na téměř jakýkoli problém. Léčí příčiny a po každém člověku vyžaduje jeho vlastní úsilí ve smyslu chtít se podívat sám do sebe, rozklíčovat a porozumět svému tělu, duši a mysli. Ale jak si vybrat ten správný ájurvédský resort, abychom se nestali terčem obchodníků s iluzí a těch, kteří se nestydí podvádět naši důvěru a vyprášit nám peněženku? Právě na toto téma bude podzimní ájurvédská akce v rámci tradičního cyklu atraktivních ájurvédských večeří s přednáškou.

Host

Tentokrát se naším hostem stane Zuzana Zwiebel, zakladatelka projektů Ayurveda Journals | Ayurveda Trails | Ajurvédské cesty, která vystudovala asijskou kulturu, geopolitiku a mezinárodní vztahy v Indii a dlouhodobě aktivně zkoumá tradiční ájurvédskou medicínu. Zuzana propojuje cestování s léčením a dokáže pomoci s nalezením vhodného ájurvédského lékaře a resortu dle naší
konkrétní potřeby. Zajímá vás takové téma? Pak vás srdečně zveme!

Vstupenky v předprodeji

goout.net/cs/gastro/ajurvedska-vecere-s-prednaskou/fndte/+npdvn

Událost na facebooku

www.facebook.com/events/656135661549074

Text Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.