Fanouškové Dr. Barbary Miller těšte se, přijede opět do Prahy!

Ve dnech 3.—6. října 2019 se budou v Praze konat přednášky této významné berlínske celostní lékařky, která vás zavede do úžasného světa hormonů a odkryje tajemství výživy zdravých dětí.

Barbara Miller je příjemná řečnice a vzdělávání s ní je zábava. Je to lékařka a studovaný fyzik, má smysl pro humor, umí několik světových jazyků včetně českého a přednáší na univerzitách po celém světě. Její přednášky jsou nevšedním zážitkem. Máte jedinečnou příležitost potkat se s ní osobně.

dr-barbara-miller

1. Vařila myšička… Aneb výživa dětí od prenatálu k pubertě

Výživa je důležitá nejen u samotných dětí, ale i u budoucích rodičů, neboť již v prenatálu se dají ovlivnit stravovací návyky vašich potomků. Jak na děti různých věkových skupin? Příkazy a zákazy nebo hravost poznávání? A jaké potraviny jsou ty vhodné a prospěšné? Barbara Miller vás naučí netradiční avšak osvědčené postupy práce s dětmi. Odstranit chyby ve stravování je snadné, ale musíte vědět, jak na to.

Místo: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Termín: čtvrtek 3. 10. 2019, 9.30—12.30

Cena: 790 Kč, pro naše čtenáře s kódem AYURVEDIC BREAKFAST zvýhodněná cena 590  Kč

Rezervace: vitaminyspribehem.cz/zdravi-podzim

2. Hormony, n(e)moce a krev

Hormony stresu: Stres škodí krvi. Stres zabíjí serotonin, melatonin a dopamin. Při stresu je vyplavován kortizol, hormon, který uvádí mozek do stavu pohotovosti. Kortizolu je v dnešní době moc. Kortizol rozežírá naše tělo, imunitní systém, kosti, mozek. Je to vidět na strhaných rysech v obličeji a špatné náladě. DHEA je zabiják stresu. Jak souvisí hladina kortizolu s hladinou DHEA? A jak souvisí pohlavní hormony s hormony stresu?

Hormony štítné žlázy: Ve štítné žláze se tvoří mnoho hormonů. Nejedná se o proteiny, ale o kombinaci aminokyseliny thyroninu a jódu. Musí být dostatek obojího. Proč nejsou hormony štítné žlázy aktivní, nebo proč jsou naopak nadmíru aktivní? Jak zjistíme poruchy štítné žlázy? Nedostatek hormonů štítné žlázy brzdí látkovou a energetickou výměnu. Kdy štítnou žlázu podpořit jódem a kdy nikoliv?

Pohlavní hormony: Za co jsou zodpovědné pohlavní hormony? Testosteron není důležitý jen pro muže a progesteron zase není důležitý jen pro ženy. Jak souvisí spánek s tvorbou hormonů? Jak souvisí testosteron s cholesterolem a životní energií?

Místo: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Termín: čtvrtek 3. 10. 2019, 14.45—18.45

Cena: 990 Kč, pro naše čtenáře s kódem AYURVEDIC BREAKFAST zvýhodněná cena 790 Kč

Rezervace: vitaminyspribehem.cz/zdravi-podzim

3. Třídenní kurz Krevní rozbory

Krev vám řekne víc než tisíc slov. Krev je elixír života. Je-li zdravá, je vám dobře. Chybí-li v ní důležité vitální látky, napadají vás infekce, chybí vám hnací síla, občas dokonce ztrácíte radost ze života. Kurz je vhodný pro výživové poradce, ale také pro všechny, kteří pracují v poradenství k zachování zdraví i pro zájemce z řad veřejnosti, kteří chtějí rozumět pochodům svého těla a krevním rozborům, které se běžně provádějí v rámci preventivních prohlídek u praktických lékařů, ze kterých pak dokáží přečíst, zda se v jejich těle něco nekalého nechystá.

Většina lékařů provádí standardní rozbory zaměřené pouze na svůj obor a řídí se tzv. standardními hodnotami. Odpovídají-li výsledky krevních rozboru standardním hodnotám, lékař se jimi dále nezabývá. Sám pacient však často cítí, že něco není v pořádku i když čísla tomu podle standardních hodnot nenasvědčují. Cílem funkční medicíny je dbát na prevenci vzniku civilizačních chorob, proto pracuje s odlišnými hodnotami než západní medicína. Na kurzu se naučíte číst výsledky rozboru krve podle pravidel celostní/funkční medicíny. Naučíte se rozpoznat ideální hodnoty. Vysvětlíme vám, co dělat, když hodnoty v pořádku nejsou. Naučíte se z výsledku komplexních rozborů najít příčinu problému a budete si schopni poradit s řešením nastálé situace.

Tato přednáška se koná v České republice pro veřejnost poprvé.

Termín: 4.—6. 10. 2019, 10.00—18.00

Místo: Salonek Klubu cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1

Cena: 20 900 Kč, pro naše čtenáře s kódem AYURVEDIC BREAKFAST zvýhodněná cena 17 900 Kč

Rezervace: vitaminyspribehem.cz/zdravi-podzim

Kontaktní e-mail: hadkova@vitaminyspribehem.cz a telefon: 724 237 031

www.vitaminyspribehem.cz

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.