Přednáškový cyklus s reiki odborníky v Mystery Yoga v Černé Labuti

Pro Kelty byly labutě symbolem duše a často cílem transformací. S jejich pomocí je možno prohloubit intuici a s ní objevit v sobě skryté talenty a touhy srdce. Labutě byly vždy spojovány s mystériem a podsvětím. Ne nadarmo se o síle labutí ve spirituálních knihách píše: „Pokud do vašeho života vletí mocné zvíře labuť, chce vytvořit pozitivní změnu.“

Asi není náhodou, že Škola mystérií se bude konat právě v Domě Černá labuť. Od 5. října začne ve studiu Mystery Yoga přednáškový cyklus 8 sobot s předními reiki odborníky. Majitelka studia Edita Michalčáková ke kurzu dodává: „Spolu s velmistrem Reiki Tomášem Justou vás naučíme pracovat s energiemi a postaráme se o váš duchovní růst. Pochopíte, proč se vám děje to či ono a proč tu jste. Připravíme vás na zasvěcení Reiki I. a II. stupně, kterým tuto školu zakončíte.“

Co je náplní Školy mystérií:

  • 4x sobota (8.00—12.00 včetně 30 min. přestávky) setkání s duchovním učitelem, léčitelem a velmistrem Reiki Tomášem Justou, který vás připraví duchovně na zasvěcení a poté vás osobně zasvětí do Reiki I. a II. stupně. Dostanete symboly se, kterými vás naučí pracovat, včetně certifikátu o zasvěcení Reiki. Dále vám bude po celou dobu k dispozici na vaši duchovní cestě.
  • 4x sobota (8.00—12.00 včetně 30 min. přestávky) bude o tom, jak pečovat o fyzickou stránku, tedy vaše tělo i mysl. Touto cestou vás provede Edita Michalčáková — mistr Reiki, výživový poradce a lektorka jógy.
    Škola Mysterií začína 5. října a poběží do 23. listopadu 2019. Více info a možnost přihlásit se, najdete na jejich webu.

www.mysteryyoga.cz

Co to je Reiki:

Tradiční učení o Reiki říká, že je to vesmírná univerzální energie, která se nachází v prostoru kolem nás. Práce s touto energií v nás probouzí lásku ke všem bytostem a všemu, co nás obklopuje. Pomocí Reiki se můžeme vyrovnat s fyzickými i psychickými problémy a pozitivně ovlivňovat události. Z pohledu jógy je tato energie známá jako prána – stříbrná prostorová energie země, která vzniká skladem a rozkladem vesmíru. Systém Reiki je však složitější a umožňuje práci na třech úrovních bytí. Každá z úrovní disponuje odpovídající energií, probuzením hadí síly a také schopností jako je jasnozřivost, vize, citlivost na energie a také léčbu dotekem.

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.