Záchrana krajiny s táborákem

Myslíte, že tyto dvě věci nejdou dohromady? Společnost Sázíme stromy vás přesvědčí o opaku.

Pokud se rozhodnete udělat něco pro přírodu své země a zapojíte se do aktivit Sázíme stromy, můžete takový zážitek zažít i vy.
Sázíme stromy šíří myšlenku, že něčím tak jednoduchým, jako je zasadit strom, můžeme pro přírodu udělat hodně dobrého. A abyste to měli co nejjednodušší, zařídí vám sázení od začátku až do konce. Sázíme stromy vám vybere vhodné místo a zajistí nářadí i sazenice. Pak už ale nastává práce pro vás. Vzít do ruky rýč a vykopat místo pro nový strom je ale spíše zábava než těžká práce. Vysazený strom je totiž taková „radost na pokračování“, protože strom tu bude další desítky nebo i stovky let. Můžete tak mít skvělý pocit, že děláte nejen něco pro přírodu, ale i pro další generace, které si na stromě budou hrát, schovají se pod ním před deštěm nebo se ochladí v jeho stínu.

sazime-stromy

A aby to sázení nebyla jenom dřina, připraví pro vás Sázíme stromy spolu s místním obecním úřadem místo pro táborák, u kterého si můžete odpočinout, zahřát se nebo si opéct buřty – klidně ty veganské. Stromy se totiž sází v době vegetačního klidu — na jaře a na podzim, kdy už může být chladné počasí.

Jestli už dlouho přemýšlíte, že chcete udělat něco dobrého pro přírodu, není nic jednoduššího, než kontaktovat Sázíme stromy a sázení si s nimi domluvit. Strom můžete věnovat také jako originální dárek a nebo na sázení můžete vzít celou svoji firmu a uspořádat malý ekologický teambuilding.
Ať už se zapojíte jakkoli, můžete si být jisti, že Sázíme stromy vám dá dobrý pocit z dobré práce.

www.sazimestromy.cz

Text Valerie Nosková

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.