Nové studio jógy v Černé labuti

Vítejte v Mystery Yoga, v novém jóga studiu v centru města, v Černé labuti.

Edita Michalčáková si splnila svůj sen a od 1. srpna otevřela studio, které je zaměřené především na dynamické styly jógy jako je vinyasa, power, asthanga nebo hatha flow. Tyto styly jsou ideální pro ty, kteří potřebují takzvaně vypnout a vyčistit si hlavu. „Jóga učí pokoře, trpělivosti a lásce k sobě. S jógou můžete začít v jakémkoli věku. Je to jen na vás, kdy se rozhodnete,“ říká Edita a dodává: „Naši speciálně vybraní lektoři jsou zasvěceni do systému Reiki a přijímají čistě rostlinnou stravu. Jejich doteky a slova léčí božskou, čistou a pozitivní energií. Každý lektor má svůj styl, proto zkoušejte a najděte si toho svého, který vás rád a s láskou povede na vaši cestě!“

yoga-joga-cerna-labut-praha-3

yoga-joga-cerna-labut-praha-mystery-2

Studio v Černé labuti je prostorné a klidné s kvalitním odvětráváním sálu. Ve studiu můžete vnímat příjemné vůně olejíčků a vonných tyčinek. Design je, jak už napovídá název studia, doslova mysteryózní. Najdete zde nádech vesmíru, prvky Egypta a samozřejmě Indie. Celé studio doplňují krásné energetické obrazy.

yoga-joga-cerna-labut-praha-mystery-3

yoga-joga-cerna-labut-praha-mystery-4

yoga-joga-cerna-labut-praha-mystery-obraz

Edita Michalčáková vyučuje již 6 let filozofii a praxi Asthanga vinyasa jógy; z ní vyplývá i její přístup k józe: „Jógu vnímám jako světlo pro naši duši, tělo a mysl. Chtěla bych toto světlo předávat dál. Jóga je mnohém více než jen fyzická praxe. Je to hlavně práce s myslí, cesta, která učí lásce k sobě, k lidem. Také učí trpělivosti a hlavně být v přítomném okamžiku!“

yoga-joga-cerna-labut-praha

yoga-joga-cerna-labut-praha-2

www.mysteryyoga.cz

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.