Jak najít své pravé Já a tím získat vnitřní mír — přednáška Echart Tolle

Někteří jej považují za největšího žijícího myslitele dnešní doby. Jeho knihy jsou bestsellery, jeho přednášky vyprodány. Svými názory ovlivnil mnoho lidí, některé z nich zásadně.

„Mnoho utrpení a neštěstí vzniká z toho, když si myslíte, že každá myšlenka, která prochází vaší myslí, je pravdivá.“ Tento spirituální učenec rozlišuje mezi našim rozumem a našim pravým Já. Rozum je důležitý nástroj, abychom mohli řešit určité úlohy. Když se ale začneme s ním identifikovat, vytvoříme si falešné Já — ego. Na podzim nabízí Eckhart Tolle v Evropě dvě přednášky, kde bude diskutovat na téma, jak najít své pravé Já a tím získat vnitřní mír. Jeho Tour 2019 „Jetzt oder Nie — Nyní nebo Nikdy“ začíná 12. 10. v Salzburgu a pokračuje 19. 10. v Essenu. Ještě pár lístků je k dispozici. Největším lákadlem je od 24.–27. 10. retreat v Linstow, který už je sice vyprodaný (cena od 48—195 Euro), ale zájemci se mohou přihlásit na čekací listinu zde.

tour2019.eckharttolle.de/retreat

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.