Diamantová cesta v buddhismu není jednoduchá

Kdo má ale o ni zájem, může si vybrat svoji vlastní cestu, která mu nejlépe vyhovuje. Buď kráčí po ní sám nebo se ponoří do světa meditací s učiteli.

Jednu z nejvyšších možností nabízí buddhistické centrum Europe Center v Immenstadtu u Alpského jezera, které v léťe bude opět mezinárodním místem setkání praktiků buddhismu Diamantové cesty z celého světa.

diamantova-cesta-buddhismus-Europe-Center-3

Od 29. 7.—11. 8. program připravili tři „hvězdní“ učitelé:
17. Gyalwa Karmapa Trinley Thaye Dorje se narodil v roce 1983 v Tibetu. Po ukončení studií v roce 2003 byl prohlášen za „velkého tantrického mistra“. Dnes bydlí v Novém Dillí, odkud navštěvuje buddhisticka centra na celém světě, kde svým studentům zprostředkovává učení a inspiraci.

diamantova-cesta-buddhismus-Europe Center
Rinpočh Sherab Gyaltsen Rinpoche je vysoce respektovaný láma, což je titul vyhrazený pro ty, kteří úspěšně povzbudili ostatní, aby recitovali Mani mantru více než jednu miliardu krát. Narodil se v roce 1950 v Nepálu a byl vysvěcen v Rumteku 16. Karmapou.

diamantova-cesta-buddhismus-Europe-Center-2
Láma Ole Nydahl vyučuje více než 45 let buddhismus Diamantové cesty. Založil více než 650 buddhistických center po celém světě. Své studenty učí kombinovat laickou buddhistickou praxi s nezávislým myšlením, které přichází přes životní zkušenosti.

www.europe-center.org/
Přihlásit svoji účast je možné na adrese: www.ummercourse.ec/registration-3

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.