Chcete se vydat na dlouhou cestu do světa a nevíte, jak na to?

Kde začít, jak dlouho zůstat, které destinace navštívit, jak vše zorganizovat?

Přihlaste na Travel University a dozvíte se hodně zajímavostí. Nick Martin, zakladatel cestovatelské university, se vydal v roce 2010 na cestu kolem světa, přičemž chtěl zůstat jeden rok… nakonec z toho bylo šest let. Byl přepaden, postřelen, přežil hurykán… a přesto se do své staré práce již nevrátil. Cestuje i nadále, doposud navštívil přes 70 zemí. Svoji touhu po cestování zhmotnil i do svého povolání. O svých zážitcích začal s úspěchem psát a přednášet na cestovatelských fórech, kde si jej vyslechlo již přes 20 000 posluchačů. A aby i ostatním lidem dodal odvahy cestovat do neznáma, založil Travel University, kde předává své zkušenosti — od přípravy, přes finanční tipy až po digitální nomádský život, poskytuje Nick všechny informace, které potřebujete k plánování vlastního světa cestování daleko za hranice všedních dnů.

nick-travel-university

travel-uni.de

Pro dobrodruhy nebo pro ty, kteří by se brzo chtěli stát, nabízí Star alliance neuveřitelnou letenku na cestu kolem světa — za pouhých 932 Euro v ekonomické třídě a v premium economy od 1 625 Euro, všechny poplatky inclusive! Start je v Curychu nebo v Basileji, možné zástavky jsou v Asii, (např. V Šanghaji, Singapuru, Tokiu nebo Hongkongu), na Novém Zélandu, na Cookových ostrovech nebo na Havaji a v Severní Americe. Ve skutečnosti je toto nabídka na lety Air New Zealand ze Švýcarska. Letenka však zahrnuje jedno mezipřistání na trase tam i zpět, každou další zastávku na trase je možné doobjednat za příplatek 120 Euro. Nemusím zdůrazňovat, že v případě zájmu je třeba jednat rychle…

letenky

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.