Ájurvédský hotel v Rakousku vítězem World Luxury Spa Awards 2019

V St. Petersburgu se 6. července rozdávali již po čtvrté ceny pro nejlepší wellness a relax hotely. Hostitelskou zemí bylo poprvé Rusko. Slavnosti se zúčastnilo 200 hostů z více než 90 zemí. Celkem bylo nominováno 450 spa a wellness hotelů. Hlavní roli při výběru vítězů hrají lokace, servis a hlavně spokojenost hostů.

Vítězem v kategorii nejlepší „Luxury Ayurveda Spa“ se stal hotel Sonnhof Ayurveda v rakouském Hinterhiersee. Zakladatel Johann Mauracher, který vede hotel se svými třemi dětmi, při předávání ceny řekl: „Toto ocenění je pro nás neuvěřitelnou ctí. Moje děti a já jsme přesvědčeni, že i nadále budeme konsekventně pokračovat na naší cestě, kterou začala moje zesnulá manželka.”

Mauracherovi vytvořili originální ájurvédský koncept, který na evropském trhu doposud neexistoval. Původní indická ájurvéda je šitá na míru potřebám, vkusu, klimatickým podmínkám a civilizačním chorobám Evropanů.

spa-awards-ajurveda-sonnhof

spa-awards-ajurveda-sonnhof-2
Spa Hotel Jagdhof v Neustiftu se může těšit nejvyšším oceněním v kategorii „Luxury Romantic Destination Spa“. K zážitkům zde patří nejen 3 000 qm wellnessového a vodního světa, ale také kuchyně ozdobená dvěma Gault & Millau hvězdami.

spa-awards-ajurveda-sonnhof-3

spa-awards-ajurveda-sonnhof-4

spa-awards-ajurveda-sonnhof-5

Absolutním vítězem v kategorii „Best Unique Experience Spa“ se stal v Jižním Tyrolsku wellness hotel Plunhof u Sterzingu s jeho unikátním konceptem lázní v dolech. Hotel vede 8 sourozenců. „S Plunhofem si naši rodiče splnili svůj sen a my ho nyní můžeme žít dále. Toto ocenění je mimořádným uznáním pro jejich životní dílo. Proto chceme tuto cenu věnovat zejména naší matce Paule a našemu zesnulému otci,“ řekl při slavnostním předávání ceny Erwin Volgger, jeden ze synů a spolumajitelů.

spa-awards-ajurveda-plunhof-7

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.