Ájurvédský hotel Giardino

Existuje málo hotelů, které tak konsekventně se věnují oblasti zdraví, rekreace a výživy, jako hotelová společnost Giardino.

Základy ájurvédy jsou kombinovány se západními standarty, strava je doplněna o evropské byliny a potraviny. Daniela Frutiger, CEO Giardino Hotels, k tomu říká: „Našim hostům chceme ušetřit dlouhé letecké cesty a stresující změnu klimatu.“ Z těchto impulzů vznikla pětihvězdičková řada hotelů Ayurveda by Giardino ve švýcarské Asconě, Zürichu a v St. Moritz. „Chce-li někdo projít klasickou pancha karma, doporučuji kvůli klimatu na jaře a na podzim pobyt v Asconě, v létě nejlépe v St.Moritz,“ dodává Daniela. Všechna zařízení nabízejí koncept hlubokého omlazení a regeneraci na fyzické, emocionální a mentální úrovni. Lékaři a terapeuti připravují své hosty na nekomplikované zapojení ájurvédy do každodenního života.

giardnino-ajurveda-hotel-bylinky

giardnino-cestovani-hotel-priroda

giardino-hotel-tip

giardino-hotel-strava

giardino-hotel-ajurvedska-strava

giardino-hotel-ajurvedske-lecebne-procesy

giardino-hotel-ajurveda-joga

Více info: www.ayurvedabygiardino.ch

Text Danuše Siering

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.