Malování + barování = Art Social

Jana Fabiánová přináší do Čech nový koncept kreativních party pro dospělé.

Jazzová zpěvačka a výtvarnice Jana Fabiánová, která se nedávno vrátila po sedmiletém pobytu v Los Angeles do Prahy si s sebou kromě dvou hudebních ocenění přivezla také nový koncept kreativních eventů. Janin projekt Art Social Sip & Paint je unikátním konceptem, který kombinuje zábavu, posezení s přáteli při sklence vína a rozvoj kreativity mezi dospělými.

„V USA jsem kromě zpívání a hraní začala také více malovat. Jelikož ráda bavím lidi, koncept kreativních party mě velice oslovil. Mám za sebou cca 50 takovýchto eventů a musím říct, že je radost, vidět lidi malovat obrazy, ačkoliv třeba předtím nikdy štětec v ruce nedrželi, třeba proto, že si to netroufli zkusit. Největší radost mám ovšem z toho, jak na zúčastněné malování působí relaxačně.
Jelikož vždy pořádám moje eventy jen ve vybraných lokalitách, kde je příjemná atmosféra dobré pití i jídlo, lidé se snáze uvolní, spadne z nich tíha odpovědnosti a pocit, že se musí stále soustředit pouze na pracovní výkon.
Jako instruktorka přítomná po celou dobu trvání akce, vedu zúčastněné krok za krokem a tak se nikdo nemusí obávat, že na výtvarno zůstane sám. Dalo by se říct , že Art Social je kombinace kreativní zábavy pro dospělé se špetkou arteterapie.
Připadá mi hodně důležité, aby se dospělí měli možnost kreativně vyjadřovat aniž by je omezoval strach z toho, že budou posuzováni. Na mých eventech jde proto čistě jen o radost z kreativity.“

Pokud máte chuť zajít s kamarádkami na sklenku vína, na kreativní rande nebo se seznámit s novými lidmi a přitom si namalovat svůj možná první, ale celkem jistě ne poslední obraz, mrkněte na jejich stránky.

malovani-barovani-art-social-fabianova

malovani-barovani-art-social-kurz

malovani-barovani-art-social-seznameni

malovani-barovani-art-social-tip-na-rande
www.artsocial.cz
www.facebook.com/Art-Social

Text Danuše Siering Foto Art Social

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.