Za relaxací do Beskyd

Zuzana Borutová pracovala sedmnáct let ve firmě svého manžela na výrobu sedadel do vlaků a zdravotnického zařízení. Před osmi lety otevřela obchodní firmu v Mnichově a v roce 2013 si v Beskydech vybudovala svůj sen – relaxační centrum Bodiz spa.

Starou budovu školy přestavěla na oázu klidu, kde mimo jiné využívá ájurvédskou kosmetiku Lakshmi, na kterou má pro Česko a Slovensko výhradní zastoupení.

laksmi-beskydy

Jaká je klíčová myšlenka Bodiz spa?
Původně bylo Bodiz spa navrženo jako Day Spa. Nyní připravujeme nový koncept zaměřený více na zdravý životní styl ve spolupráci s odborníky z různých koutů republiky. Chystáme novou nabídku ájurvédských masáží a řadu seminářů – mimo jiné na téma ájurvéda.

Jaké hlavní služby relaxační centrum 
nabízí?
Zdravotnické zařízení Čeladná provozuje v Bodiz fyzioterapie a rehabilitace, dále 
nabízíme privátní spa, kosmetické ošetření s ájurvédskou kosmetikou Lakshmi a kavárnu. Firmy si mohou pronajmout meeting room, a spojit tak práci s příjemnou relaxací.

laksmi-kosmetika-relaxace-beskydy

Co vás přivedlo k ájurvédě?
Zdravotní problémy a můj oblíbený indický masér z Resortu Valachy. Klasická medicína léčí spíše potíže než osobu, která jimi trpí. Ájurvéda se soustředí na jedinečnost 
každého pacienta, bere do úvahy stav mysli i fyzické zdraví. Diagnóza, léčba či prevence jsou založeny na konstituci jedince. Cílem ájurvédy je nemocem předcházet prací s příslušnou tělesnou konstitucí jedince.

V čem je italská ájurvédská kosmetika Lakshmi výjimečná?
Jedná se o zcela jedinečnou kosmetickou řadu, která spojuje moudrost ájurvédy a naturopatie s nejnovějšími poznatky z oblasti kosmetiky, s ekologickými přírodními produkty a s esenciálními oleji. Firma Lakshmi se nezabývá pouze problémy na povrchu, ale nabízí ošetření, produkty, metody pro vyvážení dóš. Společnost úzce spolupracuje s odborníky z indické Kéraly, kde také provozuje Ayurveda Retreat Resort.

lakshmi-produkty-ajurveda

Blíží se léto a cestování. Spolupracujete s nějakými resorty a hotely, ve kterých si díky tomu lze kosmetiku Lakshmi užít?
Určitě ráda doporučuji Resort Valachy, kde můžete relaxovat ve dvou wellness centrech s termálními bazény a saunovým světem, zažijete unikátní saunové rituály nebo exotické masáže, ochutnáte krajovou gastronomii v moderním pojetí či si zahrajete na golfovém hřišti. Samozřejmě nechybí obličejové a tělové rituály právě s kosmetickou značkou Lakshmi.

Text Barbora Vojtová

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.