Tradiční ájurvédský lékař opět v Praze

Tradiční ájurvédský lékař Dr. Dileep Kumar bude opět hostovat ve studiu Ayurveda Beauty v Praze.

Dr. Dileep je třetí z generace rodiny uznávaných ájurvédských lékařů. Studoval na Ayurvedic College Thiruvanathapuram a následně na Kerala Ayurvedic and Panchakarma Institute ve Thiruvanathapuramu. Jeho základnou a působištěm je vyhlášená indická klinika Manthra Ayurvedic Clinic v Kerale. Bohaté zkušenosti z 15 let praxe v oboru ájurvédské medicíny předává i v Evropě, kde nejčastěji praktikuje v Německu.

Ve své praxi se specializuje na obezitu, artritidu, revmatickou artritidu, bolesti kloubů, migrény, psychické stresy, bolesti hlavy, nespavost a očistu těla — především pak na všechny Panchakarma procedury.

Ve dnech od 3.—7. června  bude poskytovat osobní konzultace včetně ájurvédských procedur vhodných pro každý konstituční typ. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme včasnou rezervaci emailem na tanja.kovac@ayurvedabeauty.cz nebo telefonicky na čísle 773 577 761. Cena za konzultace je 1 000 Kč.

Doktor-Dileep-Kumar-ajurveda-praha

Text Ayurveda beauty

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.