Ájurvédské šansonění s Karlem Voříškem a přáteli

Že je možné ájurvédu představit i v doprovodu hudby, o tom se můžete přesvědšit na Ájurvédském šansonění v Klubu Lávka, Karel Voříšek přivítá  ájurvédskou hvězdu Zuzanu Zwiebel, která už deset let žije na jihu Indie.

Věnuje se nejen indické mytologii, ale hlavně tajemství Ájurvédy, vědy o životě. Zuzana přijíždí v březnu do Prahy s uznávanou ájurvédskou lékařkou Dr. Poornima Sreelal z nemocnice CGH Earth Kalari Rasayana.
Ajurvédické Šansonění bude povídáním o Indii a jejím léčitelství, které vychází z člověka. Řeč bude o energii těla, o jídle jako lékárně pro náš organismus, dozvíte se, co může být příčinou konkrétních zdravotních problémů a jak zase uvést tělo do rovnováhy.

Pozvání také přijala odbornice na jógu Martina Procházková, která přidá zajímavé postřehy a zkušenosti.
Zazpívá Zuzana Stirská a její Gospel Time a také Jana Rychterová, žena se skvělým hlasem a výbornými písničkami o životě a ze života.
Vstupné je dobrovolné a půjde na vybraný hospic. Rezervace na info@ayurvedajournals.com

Pondělí 18. 3 v 18.00, Klub Lávka

Dobrá zpráva pro všechny, kteří by rádi měli u paní Dr. Sreelal konzultaci. Ta je možná ve dnech 17 .—19. března, v prostorech Space4you, v Žitné ulici. 1,5 hodinová konzultace stojí pouhých 1 000 korun!
Rezervace: www.ajurvedskecesty.cz/article/ajurvedske_konzultace

Text Ájurvédské cesty

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.