Aurické čištění

Do studia Ayurveda Beauty znovu přijede exkluzivně z Vídně výjimečný host vzácných schopností – Miranda.

Miranda se zaměřuje na práci s energiemi – odblokování a přepólování čaker, aurické čištění estetického, momentálního i duchovního těla a zvedaní vibrací.
Čakry jsou energetická centra, která slouží k přijmu a výdeji energie. Naše zdraví závisí na správné funkci čaker, protože každá čakra má vazbu na fyzické tělo a ovládá určité fyziologické procesy. Aby mohly čakry správně plnit svoji funkci, měly by být řádně rozvinuté, otáčet se ve správném směru a neměly by být blokované negativní energii. Nevhodné emoce jako jsou strach, hněv apod. vyvolávají blokády čaker.
Zablokovaní čaker má za důsledek fyzické onemocnění těla, především lymfatického systému a s ním spojeních organů, jako jsou játra, ledviny, střeva… 
Odblokovaní a aktivace čaker nejen léčivé působí na konkrétní onemocnění, ale především napomáhá našemu tělu, aby se vyléčilo samo.

Miranda mluví česky a německy.

Kdy 21.—22. 2. 2019
Cena za sezení 2.600 Kč
Rezervace tanja.kovac@ayurvedabeauty.cz nebo telefonicky na 773 577 761

Text Tanja Kovač

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.