Kamalaya Koh Samui — Využij potenciál života

„Hlavní myšlenka projektu Kamalaya spočívá v tom, že než odtud odjedete, budete šťastní, zdraví a uvolnění.  A vnitřně si s sebou také cosi odnesete. Všechny ostatní lázně kolem by měly zbystřit a zírat. Protože na takovou úroveň by se celé lázeňství mělo dostat.“
Tiffany Darke, ze The Sunday Times, Velká Británie

kamalaya-koh-samui-plaz

Projekt Kamalaya založili John a Karina Stewart a jeho název lze přeložit jako „Lotosový květ“, což znamená – nekončící symbol rozvíjejícího se lidského ducha. Kamalaya je zaměřena na propojení rozličných procedur, terapií, aktivit, ekologických aspektů i místní kuchyně a lidí s cílem vytvořit synergický zážitek odpočinku a léčby. Nachází se na ideálním místě v tropické krajině na jižním pobřeží Koh Samui v Thajsku.

Kamalaya nabízí pobyt v holistických lázních, které spojují léčebné terapie Východu i Západu. Klienti mají opravdu široký výběr procedur; Kamalaya jich nabízí více než 70. To vše je doprovázeno úchvatnou přírodou, zdravou stravou, relaxačními programy a meditací. Vedle masáží a ošetření těla jsou k dispozici ajurvédské terapie, tradiční čínská medicína, naturopatie, homeopatie a emocionální léčba. Hosté si mohou také vybrat mezi jógou, pillates či individuálním cvičením se specialistou. Pravidelné programy zahrnují lékařsky podložené detoxikační procedury a jiné druhy pobytů zaměřených na širokou škálu problémů jako jsou například poruchy spánku, syndrom vyhoření, kontrola váhy či stres.

kamalaya-koh-samui-cestovani

Díky ohleduplnému a individuálnímu přístupu ke každému klientovi se v Kamalayi dbá na osobní přání i v oblasti ubytování. Nabízí zde diskrétní zákoutí těm, kdo hledají únik od civilizace a touží po naprostém klidu a tichu, ale zároveň chtějí využít strukturovaný welness s moderními vymoženostmi patřičnou péčí a komfortem. Velmi oblíbený je i Shakti Fitness Centre, jeskyně bylinkových par, relaxační a plavecké bazény. V umělecké galerii můžete navštívit výstavy současných thajských umělců. Zdravá strava plná inspirace je směsicí východních a západních kulinářských tradic, vycházejících z nabídky čerstvých tropických produktů. Místní menu v maximální míře využívá lokální organickou produkci se širokou nabídkou veganských a vegetariánských jídel, stejně jako čerstvých plodů moře a drůbeže. Podávají se již kultovní kamalayské čerstvé šťávy, tonizující nápoje a bylinné čaje spolu se speciální stravou pro klienty, kteří procházejí detoxikačním programem, nebo hosty se specifickými dietními požadavky.

kamalaya-koh-samui-jidlo

Realizace projektu začala v roce 2004. Stewartovi pověřili australského architekta Roberta Powella úkolem převést jejich vizi o ideálním místě pro odpočinek a léčbu do reality, ale s přáním, udržet integritu tohoto koutu země. Celková architektonická koncepce projektu Kamalaya odráží toto pojetí a spojení s přírodou je zde pro člověka posilující element, tak významný pro jeho celkové zdraví a pohodu. Krása okolní přírody se starodávnými balvany, bujnou vegetací a panensky čistým pobřežím se promítá do prosté elegance místní architektury a designu. Mezi 75 jedinečnými ubytovacími zařízeními najdete útulné pokoje na kopcích, apartmány s výhledem na oceán, rozlehlé vily i luxusní střešní byty, některé s vlastními bazény.

kamalaya-koh-samui-cestovani-nahled

kamalaya-koh-samui-cestovani-2

kamalaya-koh-samui-cestovani-4

Z pohledu mnoha lidí nás dnešní moderní a rychlý svět odpojil od našeho vlastního účinného zdroje léčivého potenciálu. Za pobytu v Kamalayi se tak nové propojení člověka s tímto zdrojem může stát zážitkem hluboké proměny.
Kamalaya je členem skupiny Healing Hotels of the World a mnohonásobným držitelem cen v kategorii Wellness Sanctuary and Holistic Spa.

„Je to detailní plán, jak by měla příští generace lázní vypadat – přijedete, uvolníte se a zamilujete se.“
Jo Foley, novinář píšící o lázeňství, Velká Británie

www.kamalaya.com

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.