Tip na knihu — Krásně zdravá

Tip redakce na knihu od Jany Fabiánové — Krásně zdravá.

Mým cílem bylo napsat kompletního průvodce pro ženy. Kniha je založena na veganství (obsahuje 33 receptů), kromě toho se zabývám osobní odpovědností, soucitem vůči sobě i ostatním, obsahuje návody jak správně cvičit, žít v Teď, zdravě komunikovat či metody jak vyrovnat pH. Není to ale kniha o prvoplánové kráse či hubnutí. Je to kniha o celistvém přístupu k sobě i světu, zaměřená na ženy. V poslední části knihy se soustředím na důležitý detox mezilidských vztahů i vztahu, který máme samy se sebou. Zmiňuji také metody, pomocí nichž se lze vyvarovat toxických vztahů s lidmi s patologickou poruchou osobnosti, jak postupovat při hledání trvalého láskyplného vztahu, či jak si správně přát.

Předmluvy napsaly MUDr. Marie Kyralová, Petra Daňhelová (majitelka Hot Jóga Studia 42) a moje máma, zpěvačka Naďa Urbánková.

Knih pro ženy již bylo napsáno hodně. V čem je Vaše kniha vyjímečná?
V čem je knížka jedinečná to asi já říct neumím… na samochválu nejsem. Ale co mohu říci je, že vše, co knížka obsahuje, léta praktikuji a mám vyzkoušené. Proto je kniha velmi autentická. Velmi si vážím, ze předmluvu napsala lékařka MUDr. Marie Kyralová, která patří mezi špičky v oblasti výživy pro sportovce, fyzioterpie a východní medicíny:
„Celkový dojem z knihy je velmi příjemný. Kniha komplexně přistupuje k harmonickému rozvoji žen, vychází z více než patnáctileté osobní zkušenosti autorky, přičemž jsou brány v potaz i současné vědecké poznatky.”

Jaká byla nejlepší rada, kterou jste kdy dostala od Vaší maminky?
Máma ráda vymýšlí nová pořekadla, mezi moje nejoblíbenější patří: „S každým se dá vyjít, s někým se musí vyběhnout.“ nebo „Pro kariéru i zdravou stolici stačí mnohdy jediné, netlačit.”

Kde možno Vaši knížku koupit či objednat?
Knížku „Krásně zdravá“ si můžete od 10. 1. koupit v knihkupectvích Luxor nebo objednat online na www.knizniklub.cz/knihy/355068-krasne-zdrava.html

Krasne Zdrava Mockup.jpg

Více na www.krasnezdrava.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.