Byliny z Vlčí hory

Počasí bylo deštivé a mlha se válela po polích, když jsme se blížili do Krásné Lípy pod Vlčí horou. Přivítala nás Adéla Zrubecká – zakladatelka českého Institutu Aromaterapie.

Latinský název pro Krásnou Lípu je Nobilis Tilia. Přesně tak je pojmenovaná česká firma zaměřená na rostlinné dary matky Země, ze kterých se vyrábí bylinná kosmetika v přírodní a bio kvalitě. Smyslem těchto aromaterapeutických produktů je využívání rostlinných surovin tak, aby péče o krásu a zdraví člověka zůstala v respektu a v harmonii s přírodou. Majitelé navíc iniciovali vznik Asociace českých aromaterapeutů a souvisejícího Institutu Aromaterapie. V Krásné Lípě se kromě výrobny Nobilis Tilia nachází také relaxační čajovna, zahrada a prodejna s bylinnými produkty, která je vlastně takovou přírodní apotékou.

byliny-nobilis-aromaterapie-3

byliny-nobilis-aromaterapie-2

byliny-nobilis-aromaterapie
www.nobilis.cz, www.aromaterapie.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.