K.BANA se řadí mezi značky podporující slow fashion (udržitelnou módu)

Vše, co navrhujeme a vyrábíme, vzniká ze 100% lnu, přírodního materiálu, který pro svůj růst nepotřebuje žádná hnojiva a je plně recyklovatelný. Podporujeme lokální výrobu a dodavatele.

Od úplného začátku bylo pro značku K.BANA důležité, aby uměla tvořit a zároveň pomáhat, proto v lednu tohoto roku K.BANA představila svůj nový projekt pod názven 2. Šance.
Projekt 2. Šance je reakcí na masivní slevy a snižování hodnoty výrobku a tím i hodnoty práce. Chceme upozornit na to, že každý zaměstnanec si přeje být za svou práci plnohodnotně oceněn. Stejně tak samotnému produktu náleží jeho vlastní hodnota, která by měla zůstat zachována. Je pro nás důležité, aby kvalita celého produktu, který vyrobíme, nebyla snižována na úkor ceny, naopak si stojíme za kvalitou materiálu, jeho složením a zpracováním tak, aby produkt mohl sloužit po dlouhou dobu ve prospěch zákazníka.

k.bana

Značka K.BANA se na základě tohoto projektu rozhodla, že nebude snižovat cenu neprodaných produktů, které si nenašly svého majitele, ale dá těmto produktům ještě druhou šanci.
Z neprodaného oblečení bude vznikat něco nového, originálního a neopakovatelného. Využijeme naší kreativity a nápadů a vdechneme původnímu oblečení nový život, dáme jim 2. Šanci jejich upcyklací. Ale pozor! Zakoupením upcyklovaného oděvu dáte druhou šanci navíc ještě jednomu projektu.

k.bana-2

k.bana-3

k.bana-4

k.bana-5

k.bana-6

Zakoupením upcyklovaného oblečení z kolekce 2.Šance, tak zároveň zaplatíte hodiny jógy těm, kteří to potřebují. Jako první oslovujeme klienty nemocnice v Bohnicích, kteří procházejí poslední fází léčby a připravují se na návrat do společnosti. Tito lidé často procházejí strachem, obavami, nízkým sebevědomím. Hodiny jógy podpoří jejich odvahu, sílu, sebevědomí a vitalitu k novému kroku v jejich životě, podpoří jejich osobní druhou šanci. Postupně budeme tento projekt rozšiřovat i na další subjekty.

k.bana-7

k.bana-9

k.bana-10

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.