Svatojakubská pěší pouť, která tě navždy obohatí

Santiago de Compostela je už od středověku jedním z nejvýznamnějších poutních míst Evropy. 
Na zhruba 14denní pouť, právě do Santiaga, se vydává celé Manao už v druhé polovině srpna. Jdeme společně, jdeme pěšky a s batohem na zádech. Projdeme západní pobřeží Portugalska a Španělska.

Nepřemýšlej o strachu z délky cesty, ani o bolavých nohách, těš se na pročištění hlavy a dotknutí se svého vnitřního já. Nebudeš plánovat ani se starat o nocleh a o zítřek, včele kráčí zkušená poutnice, která ví kudy a kam.
Do Porta v Portugalsku i zpět domů se dopravíme letecky. Se zajištěním letenky ti v  Manao pomůžeme a vybereme společně ty nejvhodnější a cenově nejvýhodnější. Také ti poradíme, jak nejlépe se na cestu sbalit tak, že svůj batoh na zádech vůbec neucítíš!

Jediné, co je pevně dané, je začátek naší poutní cesty. Ještě před prvním vykročením nás čeká vydatný odpočinek v  komfortním čtyřhvězdičkovém moderním hotelu v  Portu. 

Ve středu 22. srpna skupina Manao vyrazí na svou pouť. Každý den máme v plánu ujít zhruba 20 km a v průběhu cesty jsou zařazena zajímavá místa spojená s poutí, krásné výhledy, malebné vesničky, lokální kuchyně…

Jako každý poutník, tak i my složíme hlavu ve skromných poutnických ubytovnách, ve kterých je ale vždy k dispozici pitná voda, sprchy a toalety, některé ubytovny jsou vybavené i kuchyní. Po 13 dnech, v pondělí 3. září, dojdeme do Santiaga de Compostela, kde naše cesta ale ještě nekončí… Po příchodu se zapíšeme v kanceláři poutníků a můžeme se těšit na nocleh ve městě a na tradiční mši v  katedrále sv. Jakuba, která proběhne následující den. Po prohlídce města 
a poslední noci v  Santiagu se zpátky domů budeme vracet ve středu 5. září. Obohacené, šťastné a hrdé samy na sebe.www.manao.cz

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.