Dobro je „in“ aneb všichni chtějí pomáhat všem

Konečně nastala doba, kdy chtějí všichni lidé pomáhat, konat dobro a odpouštět zlé. Kdy jsou všichni empatičtí, rezonují spolu, přitahují se a tvoří skupiny dle vibrací. Většina z nás se stará o karmu a čakry, o svůj lymfatický systém. Chodíme na léčitelské kurzy, cvičíme jógu – ať už formou ásan nebo pránajámického dýchání, meditujeme. Zasvěcujeme se do všelijakých metod a snažíme se o obohacení ducha, o nalezení vnitřního světla.

A jelikož zdravý duch je jen ve zdravém těle, snažíme se o obohacení tělesného systému. Proto pijeme chlorelu, D3, očkujeme se žábou Kambo, čistí nás pijavice a ayahuasca. Orientujeme se na informační léky, tedy na homeopatika a informačně a energeticky nabité bylinky.

Odbouráváme přesvědčení předků a společností nasazené programy, zkoumáme a aplikujeme nové. Nekouříme, kontrolujeme, co jíme, klidně spíme a realizujeme naše představy. Hledáme smysl. Pracujeme s energiemi, snažíme se je uchopit, zachytit a přivlastnit. Říká se, že hustota je nová dimenze, a tudíž je energetické tělo to, které bychom měli začít vnímat.

 

Každým dnem je nám lépe.

Nový úhel pohledu otevírá dveře novým obchodním možnostem: školy zdravého života kvetou, kurzy osobního rozvoje na nás útočí z reklam. Na každém kroku se nám nabízejí pomůcky jako čtečky dlaně, on-line jasnovidci nebo návody k lepšímu životu. Také konstelace, dynamiky, spektra bohatství, zdravé vaření nebo návody na půst. Patří k nim i reiki, Theta healing, Pranic healing, metoda SRT, psychotronika, biorezonance, autohypnóza i Human design.

 

Nejoblíbenějším slovem je prevence, nejdiskutovanějším zase stres. Láska je znovu nejvyšší léčivou silou.

 

Vychází najevo, že všichni – od Mojžíše po Ježíše; od Herakleita po Hegela; od Buddhy až po Chopru, Lakhianiho, Zelanda a Bashara – měli pravdu. Každá cesta je správná a každý názor je správný. Vybíráme si na základě zákonů přitažlivosti a rezonance.

Už máme jasnější představu a přesnější informace o zákonech vesmíru a vlastních silách. Každý z nás je bůh, jehož slovo je tvořivé. Tisíciletí se očekávalo vzkříšení Ježíše a teprve teď si uvědomujeme, že je už dlouho v každém z nás.

 

Outfit“ je „out“, „infit“ je „in“.

Dobro frčí.

Mám z toho radost.

Cítím se ve své kůži.

Pracuji na sobě jako mravenec.

Silně vnímám synchronicitu a realizaci.

 

V salonu Ayurveda Beauty kromě tradičních ájurvedských masáží a nárazových ájurvedských konzultací nabízíme také následující alternativní a výrazně léčivé metody:

 

Čištění a aktivaci čaker (Miranda)

Homeopatie a naturopatie (Ladislav Tichý)

Biorezonance (Jana Matoušová)

Konstelace a dynamiky, SRT (Veronika Kantová)

Meditace (Akila De Silva)

Fyzioterapie (Viliam Taylor)

 

Rezervace e-mailem na tanja.kovac@ayurvedabeauty.cz nebo telefonicky na +420 773 577 761.

Ayurveda Beauty, U Nového Suchdola 24, 160 00 Praha 6

 

ayurveda_beauty

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Sledujte nás!

Copyright © 2017 Ayurvedic Breakfast Všechna práva vyhrazena

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Cookies můžete zakázat v nastavení vašeho prohlížeče. Více informací.
Vytvořilo Jakub Vaněk Studio.

Napište nám e-mail na
PLANKVADRAT s.r.o., V sadech 4a, 160 00 Praha 6, IČO 60199318, DIČ CZ60199318

Zdravé články do e-mailu?

Odesláním osobních údajů dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby marketingových aktivit společnosti PLANKVADRAT, s.r.o.

Formulář byl odeslán, děkujeme.